Folie

OWV One Way Vision (folia dziurkowana) to wysokiej jakości perforowana folia przepuszczająca światło. Oklejone od zewnątrz szyby witryny lub pojazdu stają się powierzchnią reklamową nie tracąc widoczności od wewnątrz. Dzięki setkom małych, równomiernie rozmieszczonych otworów wydrukowana treść jest widoczna jedynie po jej zewnętrznej stronie. Osoby znajdujące się wewnątrz pojazdu lub pomieszczenia na którego szybach zamontowano folię okienną OWV, mogą obserwować to co się dzieje na zewnątrz.
folia do szyb  One Way Vision znajduje zastosowanie w różnego rodzaju obiektach, sklepach lokalach użyteczności publicznej, restauracjach. Można na niej nadrukować dowolną grafikę. One Way Vision idealnie sprawdza się również na szybach w pojazdach komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje), jak i samochodach firmowych. Dodatkowo folia OWV wykazuje bardzo dobrą odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Zastosowanie folii do szyb OWV:

  • Oklejanie witryn sklepowych
  • Reklama na szybach samochodów autobusów
  • Oklejanie szklanych drzwi okien
  • Oklejanie okienne w biurowcach
Naklejki Reklamowe Producent


Naklejki

Oferujemy wydruk naklejek reklamowych na foliach samoprzylepnych matowych i z połyskiem, Folie nadaja się do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych z dodatkowym ochronnym laminatem